Hakkımızda

Pratifabrik

Pratifabrik firması olarak prefabrik evlerin imalatını yapmaktayız. Firma olarak vizyon ve misyonumuza uygun olarak hareket ederek faaliyet gösterilir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışma sergilenir. Yaptığımız yapılarda deprem yönetmeliğine uygunluk bulunur. Böylece dayanıklı yapılar imal ettiğimiz gösterilmiş olur. 

Pek çok firmaya oranla yapı denetim testlerinden geçerek hizmet verilir. Firmamız binaların dayanıklılığı konusunda oldukça hassas davranır. Prefabrik yapı genellikle dayanıksız gibi görünse de en iyi malzemeler ile çok dayanıklı hale getirilebilir. Firma olarak bu konuda yeterli düzeyde çalışma gösterilir. Sağlam prefabrik evler sayesinde güvenle oturtabilirsiniz. Üstelik istediğiniz yere yapılabilir yapılar olduğu için de kullanımı ve kurulumu kolaydır. 

Prefabrik Ev Üretimi

Bina sayılarında meydana gelen artış tek katlı ya da iki katlı binalara olan ilgiyi arttırır. Prefabrik yapı olarak tabir edilen prefabrik evler de böylece daha da ilgi görmeye başlar. Kurulumu kolay olduğu kadar üretimi de kısa zamanda gerçekleşir. Firmamız yapılacak olan yapının büyüklüğüne göre sizlere belli bir süre verir. Bu süre zarfında en iyi malzemelerden prefabrik yapınız imal edilir. 

İmal edilen prefabrik yapı arsa ya da araziniz üzerine kurulur. Çalışma arkadaşlarımız titiz bir çalışma sergileyerek prefabrik yapınızı kurar. Prefabrik üretimi yapan firmamız çelik kapı, tuvalet ve banyo, çevrenin düzenlenmesi ya da konteyner bina yapımında da üreticidir. 

Prefabrik Evlerin Sağladığı Avantajlar

Günümüzde prefabrik ev yaygınlaşarak artmaya devam eder. Yapım süresinin kısa olması kişilerin bu evlere olan ilgisinin artmasına neden olur. Prefabrik evler sıcak ve soğuğa karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Böylece kurulduğu alanın sıcaklık ve soğuğunu bina içine hapsetmez. Güneş alan bölgeleri evin iç yapısının ısınmasını sağlar. Aynı zamanda serin kalan bölgelerde yaz aylarında evin içi düşük ısıda olur. 

Kurulumu kadar maliyeti ile de kullanıcılarımıza fayda sağlar. Firmamızdan alacağınız hizmet neticesinde uygun fiyata kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Prefabrik evlerimiz bina dışının dökülmesi, çatlaması gibi sorunlar ile uğraşmanıza engel olur. Kısa zamanda kurulduğu için de ev sorunu yaşamazsınız. Temiz ve güvenli kullanım için firmamızın prefabrik evlerini tercih edebilirsiniz. 

Prefabrik Yapılarda Güvenlik

Prefabrik yapılarımız oldukça güvenlidir. Deprem testlerinden geçtiği kadar kaliteli hammaddelerden imal edilir. Firmamız bu konuya duyarlı bir çalışma sergileyerek uzun süre prefabrik evinizi kullanmanızı sağlar. Güvenlik kapsamında prefabrik evinizin kapıları çelik kapı sistemi ile kapatılır. Aynı zamanda otomatik kapı ile de güvenlik önlemi alınır. Kameralı görüntü sistemleri prefabrik evler için de uygulanır. 

Pratifabrik firması olarak müşterilerimizin güvenliğini öncelikle sağlamaya yönelik çalışmalar sergiliyoruz. Güvenliği sağlanmayan hiçbir binayı sizlere teslim etmiyoruz. Çalışmalarımızda üst düzey bir kontrol ve kalite yönetimi uygulanır. İşini bilen firma çalışanlarımız kısa zamanda çok yönlü olarak çalışarak prefabrik evleri imal eder. Kurulumunu yaparak sizlere güvenle teslim eder. 

Prefabrik Evlerin İç Yapısı

Son zamanlarda artan prefabrik evler, yapının içerisinin merak edilmesini de sağlar. Firma olarak en üst seviyede bir çalışma ile iç dekor yapıyoruz. Yeni sistem mutfak ve kapılar, parke ile döşenmiş zemin, son sistem tuvalet ve banyo ürünleri ile zengin bir görünüm elde edilir. İç yapısında gerekli tüm malzeme ve ürünleri bulmanız mümkündür. Kendi imalatımız olan bu ürünler prefabrik evlerimizin yapı taşı olarak kabul edilir. 

Oldukça modern bir görünüme sahip olan prefabrik evlerimiz beğenilerek tercih edilir. Kullanım rahatlığı sağladığı için de çoğu kişi tarafından satın alınır. İç mimarisi ile de göz dolduran prefabrik evler güvenle kullanıma uygundur. Firmamızdan detaylı bilgi alarak prefabrik yapılarımızı inceleme olanağına da sahip olabilirsiniz. 

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Prefabrik yapılar daha çok hafif yapılar olarak bilinir. Kullanımı kolay olduğu kadar görüntüsü ile de modern bir mimariye sahip imal edilir. Firmamızda yer alan prefabrik yapılarda renklilik hâkimdir. Aynı zamanda görselliğini dilediğiniz gibi sipariş verme imkanına da sahipsiniz. Üstelik her yıl boya, badana yapma işlerinden de kurtulursunuz. 

Prefabrik yapılarda sert çelik malzemeler kullanılır. Mimarisinde kurulacak olan yerin önemli olduğu unutulmamalıdır. Alan büyüklüğüne göre oda sayısının da değiştiği gözlenir. Müşterilerimiz ile birlikte fikir alışverişinde bulunarak oda dizaynını yapıyoruz. Böylece sizin isteklerinizin bizim için değerli olduğunu anlamanızı istiyoruz. 

Prefabrik Yapıların Fiyatları

Isı yalıtımı konusunda da epey etkili olan prefabrik yapılar, fiyatları ile de müşterilerimizi memnun eder. Fakat prefabrik evlerimizde fiyat farklılığı görülür. Çünkü yapının imalat malzemesindeki değişiklik fiyat konusunu etkiler. Aynı zamanda ısı yalıtımlı olup olmaması da fiyatlarımız üzerinde etken bir diğer faktördür. 

Sıcak ve soğuktan koruma sağlayan prefabrik yapılar daha yüksek birim fiyat üzerinden değerlendirilir. Ayrıca prefabrik yapının büyüklüğü de fiyatların farklı olmasına neden olur. Böylece kişiye özel fiyat verdiğimizi de görebilirsiniz. En düşük birim fiyat uygulaması veren firma olarak kaliteden ödün vermeyerek çalışma sergiliyoruz. 

Prefabrik Ev Firmamıza Ulaşım

Prefabrik evler konusunda uzman olan firmamız pek çok kişinin uğrak noktasıdır. Fakat çoğu kişi aynı şehirde olmasakta bizlerle iletişim kurabilir. Online olarak ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız çok kolaydır. Müşteri destek hattımız üzerinden sorularınızı cevaplıyor, aklınıza takılan ne varsa yanıtlıyoruz. Gerekli bilgileri iletmeniz halinde online olarak da fiyat almanız mümkündür. 

Firmamıza bulunduğumuz şehirde olan kişiler tarafından ziyaretçi akını oluyor. Siz değerli müşterilerimizi ağırlayıp memnun etmek firmamızın en birincil hedefidir. Güler yüzlü hizmetin adresi olarak prefabrik evlerin yapı taşı olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte farklı bir çalışma şeklini benimseyerek sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Telefonlarımız her daim açık olup haftanın her günü ve saatinde dilediğiniz yerden Pratifabrik firmamıza ulaşabilirsiniz. 

İndirimli Prefabrik Evler

Prefabrik evlerde yüksek fiyatlar veren firmalara nazaran düşük fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Firmamız sizlerin kendi evine sahip olmanız konusunda çalışmalarını yürütür. Amacımız yüzünüzü güldürürken dayanıklı yapılar imal etmektir. Bu amaçla çıktığımız yolda üretimlerimiz ile başarı oranımız birbirine karşılar düzeydedir. İndirimli prefabrik ev sahibi olmak istemeniz halinde bizimle görüşmeniz yeterli olacaktır. 

İndirimli prefabrik ev uygulamasını faaliyete geçiren firmamız pek çok insanı ev sahibi yapıyor. Böylece kira vermekten kurtularak kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurarak indirimli fiyat avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Isı Yalıtımlı Prefabrik Yapıların Kalitesi

Firma olarak prefabrik ev alanında en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Hal böyle olunca da yaz ve kış mevsimine uygun şekilde evlerimizi imal ediyoruz. Isı yalıtımlı prefabrik evlerin kalitesini arttırarak her mevsim kullanılabilir düzeye getiriyoruz. Böylece sadece yaz ya da sadece kış aylarında evinizi kullanmak durumunda kalmazsınız.

Hava şartlarına uyum sağlayan yalıtımlı prefabrik evlerimizde sıcak ve soğuğu hissetmeden oturabilirsiniz. Sevdiklerinizi ağırlarken zor durumda kalmazsınız. Her açıdan kolaylık sağlayan prefabrik yapılar son dönemin en popüler ev modelleri arasında yer alır. Kaliteli çelik konstrüksiyon malzemeden imal ettiğimiz bu yapılar sayesinde güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Firmamız sizler için çalışmaya devam ederken yenilikçi yapısı ile de farklı modeller üretmeye devam ediyor. 

İletişim

Muradiye Organize Sanayi Bölgesi 20 OSB Sokak No:11C Yunusemre/Manisa/TÜRKİYE

info@pratifabrik.com

444 2 479

Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?